AutoVM

From AutoVM WIKI
Jump to: navigation, search

AutoVM سامانه مستقل بر پایه مجازی ساز VMware ESXI بوده و یکی از قابلیت های مثال زدنی آن میتوان به مانیتورینگ شبکه (Bandwidth)، راه اندازی خودکار سرور مجازی (VPS) و تنظیم آیپی (IP) بصورت خودکار را در نظر گرفت. با بررسی پنل های موجود بازار در میابید که به طور حتم در مقایسه با سایر پنل های موجود، سامانه AutoVM جایگاه برترین پنل موجود را از آن خود خواهد کرد.

شما در سامانه AutoVM به سادگی میتوانید پنلی را مختص هر کاربر قرار دهید تا تمامی نیاز های خود را در زمینه ارائه خدمات سرور مجازی مرتفع نمایند. با توجه به دامنه گسترده امکانات این سامانه ، شما علاوه بر مانیتورینگ خودکار میتوانید مدیریت صورت حساب ها و تحویل سرویس را بر عهده سامانه قرار دهید تا در ارائه سرویس به مشتریان خود تمرکز بیشتری داشته باشید .

به واسطه راه اندازی بسیار آسان سامانه ، شما خواهید توانست با صرف زمان کوتاهی سامانه خود را در پنل هایی همچون سی پنل (cpanel) یا دایرکت ادمین (directadmin) راه اندازی نمایید . جهت راه اندازی پنل شما از هرگونه تغییر در ساختار مجازی ساز خود بی نیاز خواهید بود.


سامانه AutoVM پلتفرم متن باز مدیریت سرور مجازی (VPS) بر روی بستر مجازی ساز VMware ESXI میباشد و امکان مدیریت اتوماسیون کامل در ارائه فروش و خدمات سرور مجازی را در اختیار سرویس دهندگان قرار میدهد. سامانه AutoVM انتخاب مناسبی در فعالیت هاستینگ به جهت ارائه خدمات سرور مجازی (VPS) بوده و افزایش چشم گیری در فروش و مدیریت خدمات را به وجود می آورد. در حال حاضر سامانه AutoVM قادر به پشتیبانی از مجازی ساز VMware ESXI نسخه های ۵ و ۶ را برخودار و به زودی پشتیبانی از مجازی ساز KVM نیز به آن افزوده خواهد شد.


پلتفرم AutoVM در ماه فوریه ۲۰۱۳ تحت تیمی متشکل از برنامه نویسان خبره بصورت مستقل فعالیت خود را آغاز نموده و تا به امروز بطور مداوم در حال بررسی، رفع باگ و بروزرسانی های جدید قرار گرفته تا هرچه بیشتر به سمت پایداری وتنوع در ارائه خدمات قدم برداشته و میزبان سرویس های شما مدیران شرکت های ارائه دهنده قرار گیرد. تمامی ایده های پیاده سازی شده در پنل توسط تیم پایا صورت گرفته و تمامی خطوط کد نویسی شده توسط تیم برای اولین بار پیاده سازی شده است. خرسندیم که برای اولین بار به پیاده سازی چنین سیستمی دست یافته ایم و با ورود به بازار جهانی با حمایت شما همکاران عزیز اقدام به گسترش سیستم جهت سهولت مدیریت سرور و افزایش ارائه کیفیت در جهت کسب رضایتمندی شما قدم برداریم.