AutoVM

From AutoVM WIKI
Revision as of 16:44, 12 January 2017 by Wiki (talk | contribs) (صفحه‌ای تازه حاوی « پنل AutoVM سیستمی مستقل بر پایه مجازی ساز VMware ESXI بوده و یکی از قابلیت های مثال...» ایجاد کرد)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

پنل AutoVM سیستمی مستقل بر پایه مجازی ساز VMware ESXI بوده و یکی از قابلیت های مثال زدنی آن میتوان به مانیتور شبکه (Bandwidth) ماشین مجازی (VM) و تنظیم آیپی (IP) بصورت خودکار را در نظر گرفت. با بررسی پنل های موجود بازار در میابید که به طور حتم در مقایسه با سایر پنل های موجود، پنل AutoVM جایگاه برترین پنل موجود را از آن خود خواهد کرد.

در این مقاله ما سعی در بررسی پنل و معرفی برخی از امکانات موجود آن پرداخته و شما را با امکانات فوق العاده آن آشنا خواهیم نمود.

جهت راه اندازی پنل شما از هرگونه تغییر در ساختار مجازی ساز خود بی نیاز خواهید بود و همچنین اسکریپت از قابلیت نصب بر روی کنترل پنل نیز برخودار میباشد.


سخن آخر پنل AutoVM در ماه فوریه ۲۰۱۳ تحت تیمی متشکل از برنامه نویسان خبره بصورت مستقل فعالیت خود را آغاز نموده و تا به امروز بطور مداوم در حال بررسی، رفع باگ و بروزرسانی های جدید قرار گرفته تا هرچه بیشتر به سمت پایداری وتنوع در ارائه خدمات قدم برداشته و میزبان سرویس های شما مدیران شرکت های ارائه دهنده قرار گیرد. تمامی ایده های پیاده سازی شده در پنل توسط تیم پایا صورت گرفته و تمامی خطوط کد نویسی شده توسط تیم برای اولین بار پیاده سازی شده است. خرسندیم که برای اولین بار به پیاده سازی چنین سیستمی دست یافته ایم و با ورود به بازار جهانی با حمایت شما همکاران عزیزاقدام به گسترش سیستم جهت سهولت مدیریت سرور و افزایش ارائه کیفیت در جهت کسب رضایتمندی شما کارکنان عزیز قدم برداریم.


با تشکر از همراهی شما تیم برنامه نویسی پایا